KONST / Litografier / Färglitografi 16558095

nr 1655 8095

Färglitografi

Gerd Kern. Signerad, numrerad 9/75 - 89. Färglitografi, daterad bildmått: 26x20cm, yttermått inklusive ram: 45x36cm

måndag 4 november 2024
kl 18:43:37